Nasza firma

firma

Doświadczenie, jakość, niezawodność.

Doświadczenie w dziedzinie zastosowań i pracy łożysk, pasów, łańcuchów, techniki liniowej i pokrewnych produktów pieczołowicie zdobywaliśmy kilkadziesiąt lat. To pozwoliło nam na dynamiczny rozwój w tym kierunku. Jesteśmy świadomi wartości naszych klientów, więc jakość obsługi i niezawodność naszych towarów stawiamy na pierwszym miejscu.

Jako firma MAWER współpracujemy z najlepszymi dostawcami z polski i zagranicy. Nasz towar jest najwyższej jakości, renomowanych firm. Mamy do zaoferowania bardzo duży asortyment taki jak: Łożyska standardowe i specjalne, łożyska wieńcowe, łożyska w oprawach, główki cięgieł, rolki toczne, łożyska do motoryzacji, pasy klinowe, pasy uzębione, pasy synchroniczne (zębate), pasy płaskie, koła pasowe, tuleje mocujące, pasy do motoryzacji, łańcuchy napędowe, łańcuchy transportujące, łańcuchy specjalne, koła łańcuchowe, tuleje mocujące, oraz inne.

 

 

Nasi konsultanci

Doradztwo i sprzedaż prowadzona jest w Krakowie przy ul. Bulwarowej 31. Kontakt z naszymi handlowcami można uzyskać poprzez telefon jak i mail znajdujący się w dziale kontakt.